Omnitravel Contact informatie


OMNITRAVEL Plus
Kortrijksesteenweg 321
9000 Gent  
Tel: 09 / 220 40 53
Tel: 09 / 220 44 53 (groepsreizen)
Fax: 09 /388 46 09
info@omnitravel.be

Lic. 5503
Ondernemingsnummer BE 0849.873.121 




   
Managing director
Kristien De Belie 
k.de.belie@omnitravel.be 
Stef De Rouck
stef@omnitravel.be
Dagmar Coolens
dagmar@omnitravel.be
 
       
Nele Van Eetvelde:
Nele@omnitravel.be
Ann De Ruyter:
Ann@omnitravel.be
Lucie Cara:
Lucie@omnitravel.be
Darline Van de Veire
darline@omnitravel.be 

 

Openingstijden: 

Van maandag tot vrijdag doorlopend open van 09u00 tot 17u30.
Op zaterdag kan u ook steeds bij ons terecht van 10u00 tot 16u00.

Grotere kaart weergeven